ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Тридцять друга сесія сьомого скликання

від 31 жовтня 2018 року

Про внесення змін до рішення районної

ради «Про затвердження мережі навчальних

закладів, установ освіти та граничну кількість

штатних одиниць»

Відповідно до статі 43 закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 66 Закону України «Про освіту», розглянувши депутатський запит Мисника С.І., районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до рішення двадцять восьмої сесії Лубенської районної ради сьомого скликання від 11 квітня 2018 року «Про затвердження мережі навчальних закладів, установ освіти та граничну кількість штатних одиниць» та викласти додаток 2 до нього у новій редакції (додається).

1. Відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити утримання навчальних закладів та установ освіти району та їх штатної чисельності в межах бюджетних призначень, що затверджуються районною радою щорічно.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                            Г.М. Угляниця

Переглянути додатки