ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Тридцять друга сесія сьомого скликання

від 31 жовтня 2018 року

Про передачу майна сільських

бібліотек-філій

Відповідно до статей 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», рішення районної ради від 16.11.2012 року «Про порядок прийняття, передачі та списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району», у зв’язку з прийнятим рішенням Засульською сільською радою Лубенського району 19 жовтня 2018 року «Про звернення депутатів Засульської сільської ради до Лубенської районної ради щодо передачі до комунальної власності територіальної громади майна бібліотек-філій» районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Передати з 01 січня 2019 року у комунальну власність Засульської сільської ради Лубенського району майно сільських бібліотек-філій Лубенської районної централізованої бібліотечної системи (основні засоби, малоцінні, швидкозношувальні та господарські предмети, нематеріальні активи, інші необоротні матеріальні активи, тощо), що належить до спільної власності територіальних громад сіл району і перебуває в оперативному управлінні відділу культури і туризму райдержадміністрації (додається).

2.Передати повноваження по передачі майна (основних засобів, малоцінних, швидкозношувальних та господарських предметів, нематеріальних активів, інших необоротних матеріальних активів, тощо) сільських бібліотек-філій Лубенської районної централізованої бібліотечної системи відділу культури і туризму райдержадміністрації.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, транспорту, зв’язку, підприємництва та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                       Г.М.Угляниця

Переглянути додатки