ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Тридцять перша сесія сьомого скликання

від 20 вересня 2018 року

Про стан законності, боротьби зі

злочинністю, охорони громадського

порядку та результати діяльності

прокуратури та відділу поліції на

території Лубенського району

Відповідно до пункту 36 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 51-1 Закону України «Про прокуратуру», Закону України «Про Національну поліцію», заслухавши інформацію керівника Лубенської місцевої прокуратури Соболєва О.В., начальника Лубенського відділу ГУ НП в Полтавській області Кривченка В.І., районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності Лубенської місцевої прокуратури та Лубенського відділу ГУ НП в Полтавській області на території Лубенського району у І півріччі 2018 року взяти до відома.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності та правопорядку, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, зв’язків з громадськістю, антикорупційної політики.

Голова районної ради                                                                      Г.М.Угляниця

Переглянути додатки