ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Тридцять перша сесія сьомого скликання

від 20 вересня 2018 року

Про затвердження районної комплексної

Програми забезпечення громадської безпеки

та профілактики правопорушень у 2018-2020

роках на території Лубенського району

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про Національну поліцію», «Про організаційно-правові основи боротьби із злочинністю», «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», з метою створення належних умов для забезпечення громадської безпеки та профілактики правопорушень на території Лубенського району, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити районну комплексну Програму забезпечення громадської безпеки та профілактики правопорушень у 2018 -2020   роках на території Лубенського району (додається).
  2. Рекомендувати районній державній адміністрації передбачити кошти на реалізацію заходів даної Програми.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності та правопорядку, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, зв’язків з   громадськістю, антикорупційної політики.

Голова районної ради                                                                     Г.М.Угляниця

Переглянути додатки