ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Тридцять перша сесія сьомого скликання

від 20 вересня 2018 р

Про розгляд депутатського

звернення Мисника С.І.

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», розглянувши депутатське звернення депутата районної ради Мисника С.І., районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести та затвердити на черговій сесії районної ради зміни до рішення двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 11 квітня 2018 року «Про затвердження мережі навчальних закладів, установ освіти та граничної чисельності штатних одиниць».
  2. Доручити відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лубенської районної державної адміністрації підготувати та подати на затвердження чергової сесії районної ради зміни до додатку 2 рішення двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання від 11 квітня 2018 року «Про затвердження мережі навчальних закладів, установ освіти та граничної чисельності штатних одиниць» щодо збільшення граничної штатної чисельності на 0,5 ставки по таких закладах загальної середньої освіти:

Березотіцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області;

Опорний заклад «Вовчицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей імені В.Ф. Мицика Лубенської районної ради Полтавської області.

Опорний заклад «Калайдинцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.Д. Рубцова Лубенської районної ради Полтавської області».

Новооріхівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені О.Г. Лелеченка Лубенської районної ради Полтавської області.

Опорний заклад «Тарандинцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В.А. Симоненка Лубенської районної ради Полтавської області».

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                   Г.М. Угляниця