ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

від 22 серпня 2018 року

Про погодження видачі спеціального

дозволу на користування надрами

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Кодексу України про надра, Порядку надання спеціальних дозволів на користування надрами, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2011р. № 615, розглянувши звернення Державної служби геології та надр України, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити видачу Державною службою геології та надр України спеціального дозволу на користування надрами Товариству з обмеженою відповідальністю Торговому дому «Співдружність» з метою видобування суглинків Михнівського родовища, що знаходиться у Лубенському районі Полтавської області.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, екології та раціонального природокористування.

Голова районної ради                                                                   Г.М. Угляниця