ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Двадцять шоста сесія сьомого скликання

від 22 грудня 2017 року

Про внесення  змін  до рішення «Про

створення комунального некомерційного

підприємства «Лубенський районний центр

первинної  медико - санітарної  допомоги»

Лубенської районної ради Полтавської області»

Відповідно до статей 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указів Президента України від 06.12.2005 р. № 1694/2005 «Про невідкладні заходи щодо реформування системи охорони здоров’я населення» та від 27.01.2010 р. № 70/2010 «Про додаткові заходи щодо реформування системи охорони здоров’я населення», з метою ефективного та раціонального використання коштів районного бюджету, передбачених на утримання закладів охорони здоров’я та забезпечення надання ними належної медичної допомоги населенню сіл району,  районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання від 20 вересня 2017 року «Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Лубенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Лубенської районної ради Полтавської області», виклавши пункт 3  в наступній редакції:

«Установити граничну чисельність працівників КНП «Лубенський районний центр ПМСД» в кількості 106,0 штатних одиниць».

1. Комунальному некомерційному підприємству «Лубенський районний центр ПМСД» Лубенської районної ради Полтавської області забезпечити виконання цього рішення в установленому законодавством України порядку.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                      Г.М. Угляниця