ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Двадцять п’ята сесія сьомого скликання

від 06 грудня 2017 року

Про внесення  змін до рішення районної ради

від 03 червня 2016 року „Про внесення змін до

довготермінової  комплексної Програми

мобілізаційної підготовки Лубенського

району на 2014-2020 роки”

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання статті 17 Конституції України, статті 7, 18 Закону України „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”,  районна  рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення 7 сесії районної ради сьомого скликання від            03 червня 2016 року „Про внесення змін до довготермінової комплексної Програми мобілізаційної підготовки Лубенського району на 2014-2020 роки”. (додаються).
  2. Районній державній адміністрації забезпечити  виконання  Програми із змінами в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань законності та правопорядку, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, зв’язків з громадськістю, антикорупційної політики.

Голова районної ради                                                                    Г.М. Угляниця

Переглянути додатки