ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Двадцять п’ята сесія сьомого скликання

від 06 грудня 2017 року

Про ліквідацію Шершнівської

загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Відповідно до статей 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  статті 11  Закону України «Про загальну середню освіту», статей 104-108 Цивільного кодексу України, статті 59 Господарського кодексу України,  Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Ліквідувати Шершнівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області (код ЄДРПОУ 23547474).
  2. Затвердити склад комісії з ліквідації Шершнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області (додається).
  3. Голові ліквідаційної комісії з питань припинення діяльності Шершнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області повідомити державного реєстратора про рішення щодо припинення діяльності юридичної особи – Шершнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області у  порядку, передбаченому чинним законодавством України, та установити термін для пред'явлення вимого кредиторами протягом двох  місяців з дня оприлюднення повідомлення про припинення діяльності юридичної особи – Шершнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області.
  4. Визнати таким, що втратило чинність рішення десятої сесії сьомого скликання Лубенської районної ради Полтавської області від 18 листопада 2016 року «Про ліквідацію Шершнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів».
  5. Визнати таким, що втратило чинність рішення двадцять першої сесії сьомого скликання Лубенської районної ради Полтавської області від 20 липня 2017 року «Про внесення змін до рішення районної ради «Про ліквідацію Шершнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів»
  6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань соціальної сфери та соціального захисту населення і з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                           Г.М. Угляниця

Переглянути додатки