ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Шістнадцята сесія сьомого скликання

від 16 березня  2017 року

Про прийняття майна на баланс

Лубенської районної ради

Відповідно до статті 43 Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти на баланс районної ради майно спільної власності територіальних громад сіл району, а саме:  автомобіль вантажний бортовий марки УАЗ 3308, державний номер 1397 КН, 1987 року випуску, що знаходиться в оперативному управлінні та на балансі  відділу культури і туризму районної державної адміністрації.

2. Передати повноваження по передачі-прийняттю майна  відділу культури і туризму районної державної адміністрації.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                     Г.М.Угляниця