ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Про затвердження Статуту

Лубенської районної централізованої

бібліотечної системи

Відповідно до статей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про культуру», «Про бібліотеки і бібліотечну справу», у зв’язку зі зміною адреси Лубенської районної централізованої бібліотечної системи, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Статут Лубенської районної централізованої бібліотечної системи в новій редакції.

2. Рекомендувати відділу культури і туризму районної державної адміністрації провести реєстрацію Статуту Лубенської районної централізованої бібліотечної системи в новій редакції відповідно до вимог чинного законодавства України.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                                          Г.М.Угляниця