ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Десята сесія сьомого скликання

від 18 листопада 2016 року

Про внесення змін до довготермінової

комплексної Програми мобілізаційної

підготовки Лубенського району на

2014-2020 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання статті 17 Конституції України, статей 7, 18 Закону України „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до довготермінової комплексної Програми мобілізаційної підготовки Лубенського району на 2014-2020 роки, затвердженої рішенням              сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 03 червня 2016 року в новій редакції (додаються).

2. Районній державній адміністрації забезпечити виконання Програми із врахуванням змін в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань законності та правопорядку, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, зв’язків з громадськістю, антикорупційної політики.

Голова районної ради                                                                   Г.М. Угляниця

переглянути додаток до рішення