ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Шоста сесія сьомого скликання

від 21 квітня 2016 року

Про Районну комплексну програму у

сфері захисту населення і територій від

надзвичайних ситуацій техногенного та

природного характеру в Лубенському

районі на 2016-2020 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вирішення завдань щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Районну комплексну програму у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в Лубенському районі на 2016-2020 роки (додається).

2. Районній державній адміністрації забезпечити організацію виконання цього рішення.

3. Контроль за   виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності та правопорядку, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, зв’язків з громадськістю.

Голова районної ради                                                                     Г.М. Угляниця

переглянути додатки до рішення