ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Третя сесія сьомого скликання

від 24 грудня 2015 року

Про передачу майна, що належить

до спільної власності територіальних

громад сіл району

Відповідно до статей 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», статті 89 Бюджетного Кодексу України, враховуючи клопотання Засульської сільської ради від 23.11.2015 № 02-27/1576, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Передати з 01 січня 2016 року у власність територіальної громади сіл Засульської сільської ради майно (будівлі та споруд) Засульського будинку культури та Солоницького клубу.
  2. Вважати таким, що втратив чинність п.2 рішення районної ради від 24 квітня 2015 року «Про прийняття майна закладів культури до спільної власності територіальних громад сіл району».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, транспорту, зв’язку, підприємництва та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                   Г.М. Угляниця