ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Тридцять пята сесія шостого скликання

від 11 вересня 2015 року

Про надання дозволу на списання майна

Новаківської ЗШ І-ІІІ ступенів

Відповідно до статті 43, 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення районної ради від 16 листопада 2012 року „Про порядок прийняття, передачі та списання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району”, враховуючи клопотання відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації на списання майна Новаківської ЗШ І-ІІІ ступенів, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району згідно з додатком.

2. Відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації забезпечити списання майна, що належить до спільної власності територіальних сіл району в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну   комісію з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                     О. В. Темченко