ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Тридцять друга сесія шостого скликання

від 24 квітня 2015 року

Про внесення змін до довготермінової

комплексної Програми мобілізаційної підготовки

Лубенського району на 2014-2020 роки

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання статті 17 Конституції України, статей 7, 18 Закону України „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до довготермінової комплексної Програми мобілізаційної підготовки Лубенського району на 2014-2020 роки, затвердженої рішенням    26 сесії районної ради шостого скликання від 18 липня 2014 року зі змінами (додаються).
  2. Районній державній адміністрації забезпечити виконання Програми із змінами в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань дотримання законності та правопорядку.

Голова районної ради                                                                    О.В. Темченко