ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Тридцять друга сесія шостого скликання

від 24 квітня 2015 року

Про прийняття майна дошкільних навчальних

закладів до спільної власності територіальних

громад сіл району

Відповідно до статей 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 89 Бюджетного Кодексу України від 08 липня 2010 року № 2456-IV, Закону України «Про передачу об`єктів права державної та комунальної власності», враховуючи вимоги передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 «Про передачу об`єктів права державної та комунальної власності», рішень сільських рад «Про передачу майна дошкільних навчальних закладів у спільну комунальну власність територіальної громади Лубенського району Полтавської області», з метою забезпечення утримання дошкільних навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу на належному рівні районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти з 01 січня 2015 року у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, інтереси яких представляє Лубенська районна рада, майно (основні засоби, нематеріальні активи, інші необоротні матеріальні активи, матеріали, продукти харчування, малоцінні та швидкозношувальні предмети тощо) дошкільних навчальних закладів району (додаток 1).
  2. Прийняти з 01 січня 2015 року у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, інтереси яких представляє Лубенська районна рада, майно (будівлі та споруди) Засульського дошкільного навчального закладу «Колосок».
  3. Передати майно (основні засоби, нематеріальні активи, інші необоротні матеріальні активи, матеріали, продукти харчування, малоцінні та швидкозношувальні предмети тощо) дошкільних навчальних закладів району в оперативне управління відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації (додаток 2).
  4. Передати майно (будівлі та споруди) Засульського дошкільного навчального закладу «Колосок» в оперативне управління відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації.
  5. Передати повноваження по прийняттю майна (основних засобів, нематеріальних активів, інших необоротних матеріальні активів, матеріалів, продуктів харчування, малоцінних та швидкозношувальних предметів тощо) дошкільних навчальних закладів у спільну комунальну власність територіальних громад сіл відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації.
  6. Рекомендувати відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації укласти з сільськими радами договори оренди будівель, споруд та нежитлових приміщень, в яких розміщені дошкільні навчальні заклади.
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв`язку та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                         О.В. Темченко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про прийняття майна дошкільних  навчальних закладів до спільної власності  територіальних громад сіл району"