Лубенська районна рада

Полтавської області

Двадцять сьома сесія шостого скликання

від ________________ 2014 року

Про внесення змін до рішення 26 сесії районної ради

шостого скликання від 18 липня 2014 року „Про

довготермінову комплексну Програму мобілізаційної

підготовки Лубенського району на 2014-2020 роки”

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання статті 17 Конституції України, статті 7, 18 Закону України „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни в рішення 26 сесії районної ради шостого скликання від 18 липня 2014 року „Про довготермінову комплексну Програму мобілізаційної підготовки Лубенського району на 2014-2020 роки”. Затверджений додаток до рішення 27 позачергової сесії шостого скликання районної ради від 2 вересня 2014 року (додається).

2.Районній державній адміністрації забезпечити виконання Програми із змінами в установленому порядку.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань дотримання законності та правопорядку.

Голова районної ради                                                                   О.В. Темченко