Лубенська районна рада

Полтавської області

Двадцять восьма сесія шостого скликання

Р І Ш Е ННЯ

від   _____________________

Про хід виконання Програми

залучення інвестицій в економіку

Лубенського району на 2013-2015 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення районної ради від 29 липня 2009 року «Про затвердження Порядку формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію про хід виконання Програми залучення інвестицій в економіку Лубенського району на 2013-2015 роки, затвердженої рішенням 17 сесії районної ради шостого скликання від 22.02.2013 року, взяти до відома.

2. Відділу економіки райдержадміністрації:

2.1 Щорічно проводити аналіз результативних показників виконання Програми.

2.2 Забезпечити організацію виконання заходів Програми в установленому порядку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                          О.В. Темченко