Лубенська районна рада

Полтавської області

двадцять шоста сесія шостого скликання

від ________________ 2014 року

Про внесення змін до Програми по обслуговуванню

платників податків, підвищенню рівня

знань податкового законодавства та збільшенню надходжень

до місцевих бюджетів на 2012-2015 роки

Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розглянувши подані Лубенською ОДПІ зміни до Програми по обслуговуванню платників податків, підвищенню рівня знань податкового законодавства та збільшенню надходжень до місцевих бюджетів  на  2012 - 2015 роки, що розроблені на основі пропозицій платників податків з метою підвищення рівня податкової культури та якості обслуговування платників у відповідності із Податковим кодексом України, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення 12 сесії шостого скликання Лубенської районної ради від 24 травня 2012 року «Про Програму по обслуговуванню платників податків, підвищенню рівня знань податкового законодавства та збільшенню надходжень до місцевих бюджетів  на  2012 - 2015 роки», виклавши Паспорт та орієнтовний прогнозний обсяг фінансових витрат у новій редакції (додається).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                              О.В. Темченко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про внесення змін до Програми по обслуговуванню платників податків, підвищенню рівня знань податкового законодавства та збільшенню надходжень до місцевих бюджетів на 2012-2015 роки"