Лубенська районна рада

Полтавської області

Двадцять п’ята сесія шостого скликання

від ________________ 2014 року

Про відміну рішень районної ради

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення депутатів районної ради                 Єремієвського Ю.А., Крутія М.А., Савенкова А.О., враховуючи рекомендації постійної комісії з питань соціальної сфери та соціального захисту населення, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Відмінити рішення двадцятої сесії від 27.09.2013 р., двадцять першої сесії від 22.11.2013 р. та двадцять другої сесії від 27.12.2013 р. районної ради шостого скликання «Про погодження змін умов трудових договорів між відділом освіти райдержадміністрації та директорами навчальних закладів».

2. Відділу освіти районної державної адміністрації привести до вимог чинного законодавства України трудові договори з керівниками загальноосвітніх навчальних закладів, враховуючи це рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                       О.В.Темченко