Лубенська районна рада

імунопрофілактики та захисту

населення від інфекційних

хвороб на 2011-2015 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення двадцять дев’ятої сесії районної ради п’ятого скликання від 29 липня 2009 року «Про затвердження Порядку формування, фінансування і моніторингу виконання районних (комплексних) програм», доручення Кабінету Міністрів України від 29.07.2013 №1537/106/1-13, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Внести зміни до пункту 6 Програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2011-2015 роки, затвердженої рішенням шостої сесії районної ради шостого скликання від 24 травня 2011 року та викласти їх в редакції, що додається.

2.Відділу охорони здоров’я райдержадміністрації забезпечити виконання рішення шостої сесії районної ради шостого скликання від         24 травня 2011 року «Про районну Програму імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2011 – 2015 роки» з урахуванням змін.

3. Контроль за  виконанням  цього рішення покласти на постійну   комісію  з питань  соціальної  сфери  та  соціального   захисту населення.

Голова районної ради                                                                           О.І.Дядечко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про внесення змін до Програми імунопрофілактики  та захисту  населення від інфекійних  хвороб на 2011-2015 роки"