Лубенська районна рада

Полтавської області

двадцять друга сесія шостого скликання

від 27 грудня 2013 року

Про внесення змін до показників

районного бюджету на 2013 рік

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 23, 78 Бюджетного кодексу України, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення шістнадцятої сесії районної ради шостого скликання від 25 грудня 2012 року «Про районний бюджет на 2013 рік» із змінами, згідно з додатками 1 – 4.

2. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління райдержадміністрації.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Додатки 1 – 4 до цього рішення є невід’ємною його частиною.

Голова районної ради                                                                        О.І. Дядечко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про внесення змін до показників  районного бюджету на 2013 рік".