ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Про забезпечення

населення медикаментами через

аптечну мережу в районі

Відповідно до статтей 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України "Основи законодавства про охорону здоров’я», з метою наближення та покращення якості медичних послуг жителям району, забезпечення їх потреб у придбанні лікарських засобів і виробів медичного призначення, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Районній державній адміністрації (Алєксєєнко В.М.) відповідно до законодавства України:

1.1.   забезпечити розвиток і вдосконалення мережі закладів охорони здоров’я в районі;

1.2.   проводити моніторинг медикаментозного забезпечення пільгових категорій населення лікарськими засобами і виробами медичного призначення;

1.3.   вживати заходів щодо покращення доступності та якості медичного обслуговування населення, запобігання інфекційним захворюванням, епідеміям, епізоотіям.

1. Лубенському районному центру первинної медико-санітарної допомоги (Сапа А.І.) забезпечити:

2.1.   профілактичні, протиепідемічні заходи серед населення району;

2.2.   пільгові категорії населення лікарськими засобами і виробами медичного призначення;

2.3.   створення та поповнення резерву медикаментів і засобів індивідуального захисту для надання невідкладної допомоги населенню;

2.4.  ефективне використання приміщень структурних підрозділів центру, з урахуванням необхідності розвитку аптечної мережі в районі.

3.   Рекомендувати філії комунальної аптеки «Полтава-Фарм» № 200 (Терещенко Т.М.) забезпечити:

3.1.  потреби населення району у лікарських засобах, виробах медичного призначення, медичному обладнанні в необхідних обсягах;

3.2.  укладення договорів реалізації лікарських засобів і виробів медичного з медичними працівниками Лубенського районного центру ПМСД в населених пунктах, де відсутні аптечні заклади.

4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування району сприяти розвитку закладів течної мережі усіх форм власності на відповідних територіях.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                                О.І. Дядечко