ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Про виконання Програми розвитку малого

підприємництва  у  Лубенському  районі на

2011-2012 роки та  про Програму підтримки

та розвитку малого і середнього підприємництва

у Лубенському районі на 2013-2014 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні», заслухавши інформацію районної державної адміністрації «Про виконання Програми розвитку малого підприємництва у Лубенському районі на 2011-2012 роки та про Програму підтримки та розвитку малого і середнього підприємництва у Лубенському районі на 2013-2014 роки», з метою сприяння розвитку малого та середнього підприємництва у Лубенському районі, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію щодо виконання Програми розвитку малого підприємництва у Лубенському районі на 2011-2012 роки взяти до відома.

2. Затвердити Програму підтримки та розвитку малого і середнього підприємництва у Лубенському районі на 2013-2014 роки (додається).

3. Райдержадміністрації забезпечити виконання Програми та зосередити зусилля на підвищенні ролі малого та середнього бізнесу у вирішенні соціальних та економічних питань району.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                       О.І. Дядечко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про виконання Програми розвитку малого підприємництва у Лубенському районі на 2011-2012 роки та про Програму підтримки та розвитку  малого і середнього підприємництва у Лубенському районі на 2013-2014 роки".