ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

від   _____________________

Про надання дозволу

на проведення капітального ремонту

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», рішення 8 сесії районної ради шостого скликання від 7 жовтня 2011 року «Про Порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл району, Методику розрахунку та порядок використання плати за оренду, типові форми договорів оренди», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.          Надати дозвіл виконкому Мгарської сільської ради на проведення капітального ремонту частини будівлі Вільшанської ЗШ I-II ступенів, яка використовується на умовах оренди для дошкільного навчального закладу «Світанок».

2.          Рекомендувати виконкому Мгарської сільської ради та відділу освіти районної державної адміністрації забезпечити належне збереження, утримання та ефективне використання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району.

3.          Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

Голова  районної ради                                                                   О.І.Дядечко