ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Про  затвердження технічної

документації з нормативно грошової

оцінки земельної ділянки

Відповідно до статті   43 Закону України  «Про  місцеве самоврядування в Україні»,   статтей 10, 17, 93, 124, 186, 201, 206 Земельного Кодексу України, Законів України «Про оцінку землі», «Про оренду землі», Податкового кодексу України,  районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок загальною площею 11,5359 га, наданої в оренду ПП «Амарант – Агро» для іншого сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Вищебулатецької сільської ради.

2. Районній державній адміністрації при встановлені орендної плати за користування земельними ділянками керуватися затвердженими показниками нормативної грошової оцінки земельних ділянок..

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань землекористування.

Голова  районної ради                                                                   О.І.Дядечко