ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

від   _____________________

Про надання дозволу Лубенському

районному центру первинної медико-

санітарної допомоги на передачу в оренду

приміщень, (частини приміщень) та іншого

майна, які є спільною власністю

територіальних громад сіл району

Відповідно до статтей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про оренду державного та комунального майна», «Основи законодавства України про охорону здоров’я», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.        Надати дозвіл Лубенському районному центру первинної медико-санітарної допомоги, в установленому порядку вирішувати питання щодо передачі в оренду приміщень, (частини приміщень) та іншого майна, які є спільною власністю територіальних громад сіл району, знаходяться в оперативному управлінні центру і не використовуються за призначенням.

2.        Лубенському районному центру первинної медико-санітарної допомоги забезпечити своєчасне та в повному обсязі надходження орендної плати згідно вимог нормативно-правових актів України.

3.        Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                                                    О.І. Дядечко