ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Про районну програму

„Молодь Лубенщини”

на 2012 – 2015 роки

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», постанови Кабінету Міністрів від 28 січня 2009 року № 41 «Про затвердження цільової соціальної програми «Молодь України» на 2009 – 2015 роки»   районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити районну програму „Молодь Лубенщини” на 2012-2015 роки (додається).

2. Районній державній адміністрації забезпечити безумовне виконання районну програми «Молодь Лубенщини» на 2012 – 2015 роки.

3. Рекомендувати сільським радам району розробити та прийняти відповідні програми.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                                                    О. І. Дядечко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про районну програму "Молодь Лубенщини" на 2012 - 2015 роки"