ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

____________  сесія шостого скликання

від   _____________________

Про внесення змін до рішення

від 29 грудня 2011 року «Про Програму

економічного і соціального розвитку

Лубенського району на 2012 рік»

Відповідно до статтей  43 та 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 7 статті 2, пункту 1 статті 16, статті 17 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» та з метою виконання загальнодержавної програми «Власний дім», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до  рішення десятої  позачергової сесії районної ради шостого скликання від 29 грудня 2011 року «Про Програму економічного і соціального розвитку Лубенського району на 2012 рік» виклавши п. 2.4 додатку до нього в редакції, що додається.

2. Райдержадміністрації забезпечити організацію виконання рішення районної ради від 29 грудня 2011 року програми економічного і соціального розвитку Лубенського району на 2012 рік з урахуванням змін.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                                                                       О.І. Дядечко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про внесення змін до рішення від 29 грудня 2011 року "Про Програму економічного і соціального розвитку Лубенського району на 2012 рік"