ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від «___» _____________ 2011 року

Про  внесення змін до рішення районної

ради  від   07.10.2011 р.  «Про Порядок

передачі в оренду майна спільної власності

територіальних громад сіл району, Методику

розрахунку та порядок використання плати

за оренду, типові форми договорів оренди»

Відповідно до статті  43 Закону України  «Про  місцеве самоврядування в Україні»,  статей  7, 13, 32 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Постанови Кабінету Міністрів України від 14 09. 2011р. № 961«Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 10 серпня 1995 р. №  629 і від 4 жовтня 1995 р. № 786»   районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1.    Внести зміни  до рішення районної ради  від 07.10.2011 р.  «Про порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл району, Методику розрахунку та порядок використання плати за оренду, типові форми договорів оренди» та  до додатків 1, 2, 3, 4 до нього  (додатки 1, 2).

Голова районної ради                                                                                О.І. Дядечко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 07.10.2011 р. "Про Порядок передачі в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл району, Методику розрахунку та порядок використання плати за оренду, типові форми договорів оренди"