Лубенська районна рада Полтавської області

_____________ сесія шостого скликання

від ________________ 2012 року

Про внесення змін до показників

районного бюджету на  2012 рік

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 14, 23, 72, 78  Бюджетного кодексу України, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Привести додаток 1 рішення десятої позачергової сесії районної ради шостого скликання від 29 грудня 2011 року «Про районний бюджет на 2012 рік» у відповідність з наказом Міністерства фінансів України від 29 грудня 2011 року № 1813 «Про затвердження Змін до бюджетної класифікації» (додаток 1).

2. Внести зміни до рішення десятої позачергової сесії районної ради шостого скликання від 29 грудня 2011 року «Про районний бюджет на 2012 рік», згідно з додатками 2 – 8.

3. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління райдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Додатки 1 – 8 до цього рішення є невід’ємною його частиною.

Голова районної ради                                                                   О.І. Дядечко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про внесення змін до показників районного бюджету на 2012 рік"