Лубенська районна рада Полтавської області

Про призначення головного лікаря

Лубенського районного центру

первинної медико-санітарної допомоги

Відповідно до пункту 20 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексу законів про працю України (із змінами), районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Призначити з 1 березня 2012 року Сапу Анатолія Івановича на посаду головного лікаря Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги.

2. Доручити голові Лубенської районної ради Дядечку О.І. в п'ятиденний термін заключити контракт терміном на 1 рік з головним лікарем Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги Сапою Анатолієм Івановичем в установленому порядку.

3. Визнати таким, що втратило чинність рішення районної ради від 05.08.2011 «Про призначення головного лікаря Лубенського районного центру первинної медико-санітарної допомоги».

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                   О.І. Дядечко