ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Девята  сесія шостого скликання

від    9   грудня   2011 року

Про затвердження технічної документації з

нормативної  грошової   оцінки  земельних

ділянок

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10, 17, 93, 124, 186, 201, 206 Земельного Кодексу України, Законів України «Про оцінку землі», «Про оренду землі», Податкового кодексу України, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.        Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок загальною площею 1,9443 га, переданої в оренду ТОВ «Одіо» для іншого сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів на території Новаківської сільської ради (додається).

2.        Районній державній адміністрації при встановленні орендної плати за користування земельними ділянками керуватися затвердженими показниками нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

3.        Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань землекористування.

Голова районної ради                                                                               О.І.  Дядечко