4444444444444jkkkkkkkkkkkk  26 листопада біля Меморіалу скорботи «Голодомор-33» на Зажур – горі, у с. Мгар,

відбувся  скорботний захід, приурочений Дню пам»яті жертв голодоморів в Україні.

Учасники заходу, пройшли скорботною ходою, схиливши голови у хвилині мовчання, за всіх українців, які загинули у голодних муках.  Квіти до підніжжя меморіалу «Голодомор 1932-33 рр» поклали заступник голови обласної державної адміністрації Валерій Пархоменко, голова Лубенської районної ради Олексій Дядячко, І заступник голови Лубенської райдержадміністрації Вікторія Мартиневська, міський голова Олександр Грицаєнко, голова правління Полтавського обласного відділення Українського фонду культури Олександр Сидоренко, керівники делегацій районів і міст області.

У Мгарському Свято-Преображенському монастирі відбулася служба за загиблими, яку відслужив архієпископ Полтавський і Миргородський Філіп.

В пам'ять за жертвами Голодоморів запалали сотні свічок.