Лубенська районна рада Полтавської області

від _______________ 2011 року

Про затвердження розпорядження

голови районної ради

Відповідно до статтей 20, 43, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.            Затвердити розпорядження голови районної ради від 25.11.2011 р. № 90 «Про звільнення головного лікаря Лубенського районного центру первинної медико – санітарної допомоги Пучки О.Ю.»

2.            Відділу охорони здоровя районної державної адміністрації підготувати пропозиції щодо кандидатури та подання про призначення на посаду головного лікаря Лубенського районного центру первинної медико – санітарної допомоги.

3.            Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                     О.І.Дядечко