Лубенська районна рада

Про передачу бюджетних

трансфертів Лубенській

міській раді у 2011 році

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"  та  статтей 89, 101 Бюджетного Кодексу України, з метою належного обслуговування сільських дітей з обмеженими фізичними можливостями у центрі соціальної реабілітації дітей - інвалідів виконавчого комітету Лубенської міської ради, районна рада

ВИРІШИЛА

1. Передати у 2011 році Лубенській міській раді бюджетні трансферти у розмірі 5250 грн. на надання послуг із соціальної реабілітації дітей - інвалідів, які проживають на території району, Лубенським міським центром соціальної реабілітації дітей - інвалідів виконавчого комітету Лубенської міської ради.

2. Голові районної ради Дядечку О.І. укласти договір про передачу бюджетних трансфертів у 2011 році між районною та міською радами в  терміни, визначені законодавством України.

3. Районній державній адміністрації внести у встановленому законодавством України порядку зміни до показників районного бюджету на 2011 рік.

4. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління райдержадміністрації.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                   О.І. Дядечко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про передачу бюджетних трансфертів Лубенській міській раді у 2011 році"