ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від «___» _____________ 2011 року

Про внесення змін до показників

районного бюджету на 2011 рік

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 14, 23, 72, 78 Бюджетного кодексу України, районна рада

вирішила:

1. Внести зміни до рішення четвертої сесії районної ради шостого скликання від 29 грудні 2010 року "Про районний бюджет на 2011 рік" згідно з додатками 1 - 7.

2 Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління райдержадміністрації.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Додатки 1-7 до цього рішення є невід'ємною йього частиною

Голова районної ради                                                                      О.І.Дядечко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про внесення змін до показників районного бюджету на 2011 рік"