ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від «___» _____________ 2011 року

Про  затвердження плану діяльності

районної ради з підготовки проектів

регуляторних актів на 2012 рік

Відповідно до статті  43 Закону України  «Про  місцеве самоврядування в Україні»,  статей  7, 13, 32 Закону України  «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,   районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Затвердити план діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік  (додається).

2.  Голові районної ради забезпечити оприлюднення плану діяльності районної ради з підготовки регуляторних актів на 2012 рік у визначений законодавством термін шляхом опублікування в міськрайонній громадсько - політичній  газеті  «Лубенщина».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю – відповідальну за здійснення повноважень з питань реалізації державної регуляторної політики.

Голова районної ради                                                                    О.І. Дядечко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про затвердження плану діяльності районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2012 рік"