Заступник голови районної ради Євгенія Яковченко взяла участь у роботі сесій Калайдинцівської, Новаківської, Хорошківської сільських рад.

На порядку денному сесій було розглянуто важливі питання життєдіяльності територіальних громад. Це, перш за все, бюджетні: затвердження звітів про виконання сільських бюджетів, внесення змін до місцевих бюджетів, передача бюджетних трансфертів...

У Новаківській сільській раді депутати затвердили порядок передачі в оренду майна комунальної власності, Методику розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності, внесли зміни до рішення сільської ради «Про місцеві  податки і збори», затвердили Програму соціально-економічного розвитку на 2012р.

На сесії Калайдинцівської сільської ради погоджено місце вибору земельної ділянки під звалище твердих побутових відходів, затверджено проектно-кошторисну документацію з облаштування майданчика для проведення культурно-масових заходів.

На пленарному засіданні у Хорошках депутати розглянули питання  про покращення протипожежного стану населених пунктів сільської ради та ряд інших питань.

Депутати сільських рад брали активну участь в обговоренні питань порядку денного, вносили зауваження та пропозиції.

По закінченню сесій Євгенія Яковченко відповіла на численні запитання депутатів, а також висловила своє бачення роботи сільських рад, їх виконавчих комітетів задля позитивного вирішення проблем громад, досягнення конкретних результатів.