Лубенська районна рада

Про ліквідацію Хорошківської

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Лубенської районної ради Полтавської області

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 25 Закону України «Про освіту», статті 11 Закону України «Про загальну середню освіту», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», у зв’язку з недостатньою кількістю учнів у Хорошківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області, з метою створення необхідних умов для рівного доступу громадян до якісної освіти, підвищення ефективності заходів щодо розвитку освітньої галузі у районі, ефективного та раціонального використання бюджетних коштів, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Ліквідувати Хорошківську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області (код ЄДРПОУ 23547333).
  2. Cтворити та затвердити склад комісії з ліквідації Хорошківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області (додається)
  3. Голові комісії з ліквідації Хорошківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області:

3.1. Повідомити державного реєстратора про рішення щодо ліквідації юридичної особи - Хорошківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області у порядку, передбаченому         чинним законодавством України.

3.2. Установити строк для пред’явлення вимог кредиторами протягом двох місяців з дня оприлюднення повідомлення про ліквідацію юридичної особи - Хорошківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лубенської     районної ради Полтавської області.

3.3. Здійснити усі інші заходи, передбачені чинним законодавством України, пов’язані з ліквідацією Хорошківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області та проведенням державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                          Г.М. Угляниця

до рішення _______________ сесії

районної ради сьомого скликання

__________________ 2019 року

Склад комісії

Голова комісії:

Угляниця Григорій Миколайович – голова районної ради, реєстраційний номер облікової картки платника податків хххххххххх.

Члени комісії:

Білокінь Юлія Михайлівна – начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лубенської райдержадміністрації, реєстраційний номер облікової картки платника податків хххххххххх.

Шишова Наталія Анатоліївна – в.о. керуючого справами виконавчого апарату  Лубенської районної ради реєстраційний номер облікової картки платника податків хххххххххх.

Шкарбань Лариса Анатоліївна – в.о. начальника організаційного відділу виконавчого апарату Лубенської районної ради реєстраційний номер   облікової картки платника податків хххххххххх.

Нагорна Тетяна Володимирівні – в.о. начальника сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Лубенської райдержадміністрації, реєстраційний номер облікової картки платника податків хххххххххх.

Гузь Любов Володимирівна – головний   бухгалтер відділу   освіти, сім’ї, молоді та спорту Лубенської райдержадміністрації реєстраційний, номер облікової картки платника податків хххххххххх

Виконувач обов`язків керуючого справами виконавчого апарату

Лубенської районної ради                                                          Н.А. Шишова