Лубенська районна рада Полтавської області

_____________ сесія шостого скликання

від ________________ 2011 року

Про внесення змін до показників

районного бюджету на  2011 рік

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей  14, 23, 72, 78  Бюджетного кодексу України, районна рада

в и р і ш и л а :

1. Внести зміни до рішення четвертої сесії районної ради шостого скликання від 29 грудня 2010 року «Про районний бюджет на 2011 рік» згідно з додатками 1 – 7.

2. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління райдержадміністрації.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Додатки 1 – 7 до цього рішення є невід’ємною його частиною.

Голова районної ради                                                                   О.І. Дядечко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про внесення змін до показників районного бюджету на 2011 рік"