Лубенська районна рада Полтавської області

районної ради 6 скликання від 18 лютого 2011 року

«Про виконання районної Програми реалізації

державної соціальної політики спрямованої

на посилення соціального захисту найбільш

вразливих верств населення «Турбота» на 2010 рік

та про районну Програму реалізації державної

соціальної політики спрямованої на посилення

соціального захисту найбільш вразливих верств

населення «Турбота» на 2011 рік»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве державне самоврядування в Україні», та , з метою посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення 5 сесії районної ради 6 скликання від 18 лютого 2011 року «Про виконання районної Програми реалізації державної соціальної політики спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення Турбота»   на 2010 рік та про районну Програму реалізації державної соціальної політики спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення «Турбота»   на 2011 рік», виклавши додаток до нього в редакції, що додається.

2. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечити безумовне виконання рішення районної ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                               О.І.Дядечко