Кожного року, теплої осінньої днини, збираються разом творчі родини Лубенщини на традиційний фестиваль «На крилах любові». Цього року творчий захід тривав більше ніж 2 години і зібрав 35 родинних колективів з 15 населених пунктів району та міста. Учасники свята у пісні і танці, музиці і драматургії яскраво продемонстрували свій безмежний творчий потенціал.Людей, які цінують народні традиції, співають цілими родинами, передаючи свою майстерність з покоління в покоління, вітали очільники районної влади Олексій Дядечко та Віктор Алєксєєнко.

- Добре, що на Лубенщині свівають і танцюють родинами, що діти виростають у злагоді і любові, що пам’ятають звичаї нашого краю, це є підтвердженням того, що ми пишаємося славним минулим наших пращурів, вміємо цінувати прекрасне, - зазначив у своєму виступі голова районної ради Олексій Дядечко. Він побажав усім присутнім гарного настрою, а обдарованим та талановитим - творчого натхнення.

Свої вітання та побажання нових звершень учасникам фестивалю висловив  і голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко.

Усі учасники отримали подарунки, діти – цукерки, жінки – квіти. Наймолодші – п’ятирічна Даша Парфьонова з Вовчика, шестирічна Каріна Шумейко з Олександрівки були відзначені спеціальними подарунками та м’якими іграшками.