ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

від «___» _____________ 2019 року

Про звернення депутатів Лубенської

районної ради Полтавської області

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи звернення депутата районної ради Сидоренка В.І., районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до суб’єктів підприємницької діяльності Лубенського району (додається).

2.Доручити виконавчому апарату районної ради опублікувати звернення в громадсько-політичній газеті «Лубенщина».

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності   та правопорядку, місцевого самоврядування депутатської діяльності та етики, зв’язків з громадськістю, антикорупційної політики.

Голова районної ради                                                                   Г.М. Угляниця

Переглянути додатки