ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про затвердження районної комплексної

Програми розвитку місцевого самоврядування

у Лубенському районі на 2019 рік

Відповідно до п.16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою створення належних умов для підвищення ефективності діяльності місцевих рад, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити районну комплексну Програму розвитку місцевого самоврядування у Лубенському районі на 2019 рік (додається).
  2. Рекомендувати районній державній адміністрації передбачити кошти на реалізацію заходів даної Програми.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань законності   та   правопорядку, місцевого самоврядування депутатської діяльності та етики, зв’язків з   громадськістю, антикорупційної політики.

Голова районної ради                                                                     Г.М.Угляниця

Переглянути додатки