Лубенська районна рада

Полтавської області

__________ сесія сьомого скликання

від ________________ 2018 року

Про внесення змін до районної комплексної програми

у сфері захисту населення і територій від надзвичайних

ситуацій техногенного та природного характеру в

Лубенському районі на 2016-2020 роки

Відповідно до ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» з метою вирішення завдань щодо попередження виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на території району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення шостої сесії 7 скликання від 21 квітня 2016 року «Про затвердження районної комплексної програми у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в Лубенському районі на 2016-2020 роки» та викласти додаток до нього в новій редакції (додається).
  2. Районній державній адміністрації забезпечити організацію виконання цього рішення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань законності та правопорядку, місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, зв’язків з громадськістю.

Голова районної ради                                                                   Г.М. Угляниця

Переглянути додатки