Лубенська районна рада

між місцевими бюджетами

Лубенського району на безкоштовний

підвіз школярів та вихованців

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтей 93, 101 Бюджетного Кодексу України, з метою забезпечення регулярного безкоштовного підвезення до місця навчання і додому школярів та вихованців, які проживають на території Лубенського району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти в 2019 році до районного бюджету із сільських бюджетів міжбюджетні трансферти у сумі 1864833 гривень на безкоштовний підвіз до місця навчання і додому школярів та вихованців, які проживають на території Лубенського району (показники міжбюджетних трансфертів додаються).

2. Голові районної ради Угляниці Г.М. укласти договори про передачу бюджетних трансфертів у 2019 році між районною та сільськими радами.

1. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                Г.М.Угляниця

Переглянути додадки:

додаток 1