Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Програму економічного і соціального розвитку Лубенського району на 2019 рік (додається).

2.Районній державній адміністрації забезпечити виконання затвердженої Програми та дозволити внесення змін щодо інвестиційних проектів до Програми у міжсесійний період з подальшим їх затвердженням на сесії районної ради.

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв»язку та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                        Г.М.Угляниця

Переглянути додатки