Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтей 89, 93, 101 Бюджетного кодексу України, з метою підвищення соціального захисту населення, надання додаткових соціальних гарантій окремим категоріям громадян, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти до районного бюджету в 2019 році міжбюджетні трансферти (іншу субвенцію місцевим бюджетам у сумі 59898 грн. на заходи із соціального захисту населення:

забезпечення виплати щомісячної компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2004 № 558 «Про затвердження порядку призначення і виплати грошової компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги» - 28396 грн.;

оплату послуг за надані пільги з послуг зв’язку жителям об’єднаної територіальної громади с.Засулля - 31502 грн.

2. Голові районної ради Угляниці Г.М. укласти договір про передачу бюджетних трансфертів у 2019 році між Лубенською районною радою та Засульською сільською радою Лубенського району.

1. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                Г.М.Угляниця

Пояснювальна записка

до проекту рішення

_____________ сесії районної ради сьомого скликання

від __ грудня 2018 року

з питання

«Про прийняття у 2019 році бюджетних трансфертів із бюджету

об’єднаної територіальної громади с.Засулля до районного бюджету Лубенського району на заходи із соціального захисту населення»

Вирішення питань щодо підвищення соціального захисту населення, надання додаткових соціальних гарантій окремим категоріям громадян за рахунок видатків відповідних місцевих бюджетів відповідно до статті 34Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» належить до делегованих повноважень виконавчих комітетів сільських рад.

Із бюджету об’єднаної територіальної громади с.Засулля в 2019 році буде передано до районного бюджету кошти у сумі 59898 грн., які пропонується направити на:

В проекті рішення пропонується прийняти до районного бюджету кошти у сумі 59898 грн. на заходи із соціального захисту населення.

Начальник фінансового управління

районної державної адміністрації                                                      Є.О. Сірченко